Szukając bramy wjazdowej, która okaże się rozwiązaniem wygodnym i funkcjonalnym, warto zainteresować się modelami przesuwnymi. Kojarzą się one przede wszystkim z dużą wygodą podczas ich otwierania i zamykania, nietrudno się jednak domyślić, że lista ich zalet jest zdecydowanie dłuższa.

Oczywiście, już na wstępie wypada podkreślić, że przeciwpożarowa brama przesuwna nie jest rozwiązaniem, które sprawdzi się bez względu na okoliczności. Jeśli myślimy o jej zakupie musimy mieć świadomość tego, jak ważna jest odpowiednia szerokość ogrodzenia. Gdy jednak wymóg ten jest spełniony, zwykle nie trzeba zastanawiać się nad tym, czy istnieją inne argumenty przemawiające przeciwko zakupowi.

Same bramy przesuwne można podzielić na przynajmniej kilka grup. Wśród nich to modele samonośne są tymi, które cieszą się największym uznaniem. Brama wjazdowa jest w takim przypadku zawieszona na wysokości kilku centymetrów nad ziemią. Przesuwa się z wykorzystaniem specjalnych rolek, które są zamontowane w fundamencie nośnym. Posiada też przeciwwagę, która umożliwia jej prawidłowe działanie.

Jeśli jesteście zainteresowani sprawdźcie ofertę – www.bramotechnika.pl.